Vatson on enam kui 10 aastase kogemusega, graafilisele disainile ja reklaamile keskendunud loovagentuur.

Mida me teeme?

Loome silmatorkava visuaali:

bränding & graafiline disain

Aitame lahti mõtestada, loome või värskendame sinu ettevõtte brändingut ja kõike sellega seonduvat: powerpoindi esitlusest ja messiboksist kuni trükiste ja pakenditeni.

Viime info inimesteni:

reklaam & sotsiaalmeedia

Kaardistame eesmärgid ja sihtrühmad ning pakume välja terviklahenduse, mis aitab sinu sõnumil jõuda oluliste inimesteni just nende jaoks huvipakkuvates kanalites – olgu selleks artiklid trükimeedias, podcastid või sotsiaalmeedia postitused.

Muudame paremini kasutatavaks:

digitaalsete rakenduste disain

Vatsonil on pikaajaline kogemus erineva keerukusastmega digitaalsete lahenduste disainis ja arendamises. Aitame luua selge ja lihtsaltkasutatava kasutajaliidese, mis toimib ühtviisi mugavalt olenemata seadmest.

Kuidas me seda teeme?

Sukeldume

Kaardistame sisulised eesmärgid, sihtrühma ning vajalikud väljundid. Selgitame välja olemasolevad kitsaskohad ja võimalikud alternatiivid.

Mõtestame ja loome

Katsetame tiimisiseselt erinevaid lähenemisi. Analüüsime ja tagasisidestame kliendiga ning jõuame koostöös visuaalse raamistikuni. Sageli tekib loomefaasis ideesuundi ja lahendusi, mida algselt ei osatudki ette näha.

Testime ja prototüübime

Testime loodud lahendust nii ettevõtte siseselt kui määratletud sihtrühmas.

Viime ellu

Triigime välja viimased voldid ning teostame kõik vajalikud formaadid ja väljundid.

Mõned meie klientidest

Töönädal välismaal!

Aeg-ajalt raputab Vatsoni tiim kodumaa tolmu jalgadelt ja teeb nädal aega tööd väljaspool Tallinna. Näiteks Viinis või Pariisis või hoopis Lissabonis. Päeval pakilised tööasjad ja pealelõunal sukeldumine kohalikku kultuuri-, näituste- ja ööellu!

Tahad luua midagi ägedat?

(+372) 5665 1007