Eesti Orienteerumisliit. Kõikide Eesti orienteerumissündmuste võistluskalender, tulemused ja kaardid. Ning palju muud.

Uus ja ülevaatlik koduleht enam kui 34 000 orienteerujale.

Aastal 1998 loodud Eesti Orienteerumisliidu kodulehekülg vajas hädasti uuenduskuuri, et aktiivsel orienteerumissportlasel oleks võimalik kogu võistluste- ja päevakutega seotud info kiirelt ja lihtsalt kätte saada.

Ülesanne oli ambitsioonikas ja andmemahud suured – vaja oli disainida ja arendada funktsionaalne veebikeskkond, mis võimaldaks kuvada kõikide Eesti võistluste kalendrit, tulemusi ning orienteerumiskaarte, mille ajalugu ulatus aastasse 1962. Orienteerumine on Eestis üks populaarsemaid harrastusspordialasid ning võistlusgraafik tihe, mis tähendas, et ainuüksi omavahel seotud võistlustulemusi oli andmebaasis üle 1,9 miljoni.

Vatson kujundas uue kasutajaliidese ning aitas kogu mahuka info struktureerida ning omavahel seostada nii, et see oleks orienteerujatele võimalikult lihtsalt leitav ja kergelt kasutatav. Eraldiseisvalt keerukaks väljakutseks kujunes orienteerumiskaartide otsing ning kaartide (kokku üle 1600) seostamine Eesti digitaalse aluskaardiga. Nüüdsest on igal orienteerujal suurepärane ülevaade kõikidest loodud orienteerumiskaartidest ning see on lihtsalt kasutatav ka telefonis.

  • kasutajaliidese analüüs ja arhitektuur
  • UX ja UI disain, olulise rõhuga mobiilivaatel
  • põhjalik otsingulahendus koos tulemuste arhiiviga
  • orienteerumiskaartide kaardirakendus ja arhiiv nii arvutis kui mobiilis